У Києві відтепер заборонені цирки-шапіто.

9.09.2017 р.Київська міська рада підтримала проект рішення «Про припинення розміщення пересувних заїжджих цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва».

Відповідне рішення підтримали 66 депутатів Київради. «Цей проект рішення був одноголосно підтриманий профільної екологічної комісією, управлінням екології та Департаментом благоустрою та зоозахисними організаціями та екологами. Часто тварин дресирують із застосуванням жорстоких методів, нерідко тварин змушують брати участь у жорстоких циркових номерах, наприклад стрибати через гарячі обручі», — цитує слова депутата Олесі Пинзеник «Укрінформ». Відповідний проект рішення пропонує Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) рекомендувати не давати згоду на розміщення пересувних цирків-шапіто з тваринами в столиці.

проект рішення » Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків- шапіто з тваринами на території міста Києва «, хоча рішення носить і рекомендаційний характер , але це вже суттєвий крок в сфері гуманного поводження з тваринами. Це рішення стосується всіх цирків- шапіто , включно з цирком Кобзов. Величезна подяка нашим київським зоозахисникам!